Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

26 czerwca 2021 godz. 12:30 27 czerwca 2021 godz. 21:00

W LABA.LAND JEST FEST.

Kiedy? – zawsze! Jednak polecamy to sprawdzić szczególnie 26 i 27 czerwca na weekendowym festiwalu muzyczno-foodtruckowym, podczas którego zaprosimy Was do wspólnej gry, śpiewu i tańca!Imprezę tworzymy z myślą o różnorodnych grupach gości, w tym osobach z niepełnosprawnościami. Podczas JEST FEST. asystenci_tki osób z niepełnosprawnościami oraz koordynatorka dostępności będą na miejscu do Waszej dyspozycji.Na scenie muzycznej stojącego na polanie Mobilnego Centrum Muzyki 🚚 zagrają:

🔥Kwartet ProForma
🔥Niesamowita Sprawa
🔥Searching for Management
🔥Siły Specjalne
🔥Yellow Snow

Chętne osoby będą mogły pojawić się na scenie i zagrać na gościnnym występie z wybranymi zespołami!Kawałek dalej, na Scenie Leśnej usłyszycie:

👉 Plenerowe jam session, na którym muzycy i muzykoterapeutki zaproszą Was do swobodnej gry na instrumentach, tańca i śpiewu.

👉 Interaktywny koncert piosenek z filmów Disney’a i Pixara! Masz Tę Moc i nie odpuścisz szansy zaśpiewania Hakuna Matata? – nie może Cię tam zabraknąć!

👉 Sesję Wolny Mikrofon, podczas której będzie można wykonać swoje ulubione piosenki – solo lub wspólnie z muzykami. Zamówienia piosenek przyjmować będziemy na miejscu, na bieżąco – w pełnej gotowości do gry z Wami! A może macie swoje kawałki? Podzielicie się nimi właśnie tam!

O stały poziom energii do gry zadbają rozstawione na polanie foodtrucki 🚚🚐 z opcjami gastro i piwami kraftowymi.

Wstęp WOLNY, muzyka niekoniecznie!

Szczegóły dotyczące harmonogramu już wkrótce!