Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Siły Specjalne na Rynku Śródeckim

26 maja godz. 16:00 17:30

W ramach projektu “Wspólnuta – łączy nas muzyka” zapraszamy na Rynek Śródecki, gdzie zespół Siły Specjalne zaprosi Was do wspólnego śpiewu i gry na instrumentach.

Repertuar piosenek będzie tak różnorodny, jak różnorodny jest nasz zespół, jednak tym razem postawimy w szczególności na kultowy polski rock oraz pieśni podrywające do tańca.
Będziemy na Was czekać na scenie Centrum z instrumentami i elektronicznymi śpiewnikami! 

💪💪💪
Siły Specjalne składają się z zawodowych muzyków oraz członków_kiń na początku drogi scenicznej, w tym osób z niepełnosprawnościami i w kryzysie bezdomności. Siedemdziesięcioletni debiutant ruchu scenicznego, tańczący wózkowicze, emerytowany strażak baryton – działalność grupy opiera się na przekonaniu, że muzykę tworzyć może każdy, niezależnie od jego statusu społecznego, poziomu sprawności czy doświadczenia muzycznego. Zespół występuje na ulicach, w przestrzeniach publicznych i w ośrodkach specjalnych. Zapraszając publikę do wspólnej gry, dąży do budowania poczucia zespołowości w społeczeństwie. Podczas koncertów Sił Specjalnych nie ma podziału na publikę i wykonawców. Każda osoba może włączyć się do gry na instrumentach i śpiewu, każda jest ważna. Jak zwykł mawiać zespół: „Nie ma Nas bez Was. Siły Specjalne to My i Wy!”.

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Wspólnuta – łączy nas muzyka” finansowanego ze środków budżetowych Miasta Poznania

Rynek Śródecki, Poznań