Loading Wydarzenia

« Wszystkie wydarzenia

Superwizja w podejściu Nordoff Robbins

1 stycznia godz. 08:00 30 czerwca godz. 22:00

Zapraszamy na kolejny cykl superwizji muzykoterapeutycznej w podejściu Nordoff Robbins.

Grupowa superwizja online będzie okazją do wspólnej analizy nagrań z sesji osób superwizowanych. Podczas rozmów na temat pracy terapeutycznej superwizorzy Nordoff Robbins odniosą się do kluczowych założeń tego podejścia w muzykoterapii. Wspólnie z grupą będą rozpatrywać rolę muzyki we wspieraniu osobistego rozwoju uczestników_czek oraz terapeutów_tek.

Cykl obejmuje 6 comiesięcznych spotkań online w grupie 5 muzykoterapeutek_ów oraz dwóch superwizorów.

Długość spotkania: 2,45h (w ten czas wliczona jest około 10min przerwa). Podczas superwizji przeznaczamy 30 minut na rozmowy na temat pracy jednej osoby.

Dokładna data i godzina spotkań ustalana jest co miesiąc z grupą.

Cena cyklu: 1080zł (180zł za spotkanie). Możliwa jest opłata w 2 ratach.

Zapisy i pytania przyjmujemy drogą mailową: biuro@nordoff-robbins.pl

OSOBY PROWADZĄCE:

🎶 dr Alan Lem – muzykoterapeuta praktykujący w podejściu Nordoff Robbins, multiinstrumentalista, kompozytor, badacz i pedagog. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnościami i schorzeniami neurologicznymi. Alan prezentował swój dorobek badawczy na wielu międzynarodowych konferencjach. Jest twórcą programów szkoleniowych, książek i audio publikacji z zakresu muzykoterapii.
W latach 2005-2014 był kierownikiem studiów magisterskich z muzykoterapii kreatywnej tworzonych w ramach współpracy pomiędzy Nordoff Robbins Therapy Australia i Uniwersytetem Western Sydney.

🎶 Dominika Dopierała – muzyk i certyfikowana muzykoterapeutka Nordoff Robbins. Absolwentka studiów licencjackich w katedrze fortepianu w Royal College of Music oraz studiów magisterskich w Nordoff-Robbins Music Therapy Centre w Londynie. Po powrocie do Polski na trzy lata związała się z Akademią Muzyczną w Katowicach, prowadząc zajęcia dla studentów specjalności muzykoterapia. Jest autorką publikacji z zakresu muzykoterapii, prowadzi warsztaty, superwizje i szkolenia dla muzyków, muzykoterapeutów i specjalistów z dziedzin pokrewnych w Polsce i za granicą.
Dominika zdobywa doświadczenie w pracy muzykoterapeutycznej z różnymi grupami społecznymi i wiekowymi: osobami z niepełnosprawnościami, uchodźcami i dorosłymi w kryzysie zdrowia psychicznego i bezdomności. Od 2016 roku związana jest z poznańskim domem dziecka, w którym tworzy zespoły muzyczne z dziećmi i młodzieżą. W 2016 roku założyła Fundację Nordoff Robbins Polska wspierającą rozwój muzykoterapii w Polsce.